تبلیغات
نشریه اینترنتی گُلی - عكس‌های خبری جذاب روز
نشریه اینترنتی گلی :جهان در 24 ساعت گذشته مطابق معمول شاهد وقایع گوناگونی بوده است. ادامه فعالیت آتشفشانی در ایسلند كه خاكسترهای ناشی از آن موجب لغو ده ها هزار پروازدراروپا شده است و عواقب آن، برگزاری نمایشگاه های هنری و تكنولوژی از جمله اخبار مهم 24 ساعت گذشته جهان بوده اند. عكس های خبری بخشی جذاب و مهم از اخبار را به خود اختصاص می دهند. نگاهی كوتاه به عكس های خبری جذاب 24 ساعت گذشته از خبرگزاری ها . 30 فروردین 89 . منبع: فرانس پرس ، گتی ایمیجز ، آسوشیتدپرس ، رویترز. گزارش : بهرام افتخاری.جام جم آنلاین


تصویر دیدنی آنگلا مركل صدراعظم آلمان كه در غرفه ایتالیا در جریان افتتاح نمایشگاه هانوفر در روز دوشنبه 19 آوریل یك روبات را نوازش می‌كند.
یك مسافر سرگردان روی صندلی‌های سالنی در فرودگاه گاتویك در نزدیكی لندن پتو به روی خود كشیده و به خواب رفته است. صدها هزار مسافر هنوز در فرودگاه‌های مختلف جهان به دلیل خاكسترهای آتشفشانی ایسلند سرگردان هستند.
یك بازدیدكننده در غرفه یك شركت سازنده اسلحه در تركیه در دوازدهمین نمایشگاه خدمات دفاعی كوالالامپور یك تفنگ دوربین دار را به دست گرفته و به هدفی نشانه رفته است.
یك كارگر ساختمانی چینی از مقابل غرفه ارتباطات و اطلاع‌رسانی چین در محوطه ورلد اكسپوی شانگهای در روز 19 آوریل عبور می‌كند. این نمایشگاه روز اول مه افتتاح خواهد شد.
منظره دیدنی دو اسب در چراگاهی در سیگموندسون در كشور ایسلند و خاكستر آتشفشانی كه از كوه آتشفشان ایافیالایوكول به آسمان برخاسته است.
یك نمایشگاه منحصر به فرد از 300 تابلوی اثر پابلو پیكاسو در موزه هنری متروپولیتن نیویورك در 19 آوریل درهایش را قبل از بازدید عمومی به روی اعضای رسانه‌ها گشود.
صحنه دیدنی رقابت تنیس رابین سودرلین تنیسور سوئدی در سمت راست تصویر با فرناندو ورداسكو تنیسور اسپانیایی در روی زمین تنیس كوچكی مشرف به دریای مدیترانه در بانكواسپادل بارسلونا.
منظره هوایی فرودگاه فرانكفورت در روز 19 آوریل كه برای پنجمین روز متوالی به دلیل خاكسترهای آتشفشانی آتشفشان ایسلند تعطیل است.
یك كودك زلزله زده تبتی چینی در حومه شهر یوشو در استان كینگهای در نزدیكی چادرهای محل اقامتشان تاب بازی می‌كنند.
صحنه دیدنی آتش زدن یك مجسمه آدم برفی در مراسم سنتی كه نشانه پایان یافتن زمستان است در شهر زوریخ سوئیس در روز دوشنبه