تبلیغات
نشریه اینترنتی گُلی - یك میلیارد دلار برای تخریب اسلام در اینترنت

یك میلیارد دلار برای تخریب اسلام در اینترنت

یکشنبه 4 مرداد 1388 02:41 ب.ظ

نویسنده : saman

یك میلیارد دلار برای تخریب اسلام در اینترنت

یك تحقیق انجام شده توسط دانشگاه الزهرا نشان می دهد بیش از ده هزار سایت اینترنتی، با بودجه یك ملیارد دلاری، سرگرم فعالیت تخریبی علیه دین مبین اسلام هستند.این بررسی كه توسط دكتر "سید مرعی" استاد دانشكده تربیت دانشگاه الزهرا انجام گردید و در روزنامه روز الیوسف منتشر. روی ادامه مطلب كلیك كنید

 

یك میلیارد دلار برای تخریب اسلام در اینترنت

 

یك تحقیق انجام شده توسط دانشگاه الزهرا نشان می دهد بیش از ده هزار سایت اینترنتی، با بودجه یك ملیارد دلاری، سرگرم فعالیت تخریبی علیه دین مبین اسلام هستند.این بررسی كه توسط دكتر "سید مرعی" استاد دانشكده تربیت دانشگاه الزهرا انجام گردید و در روزنامه روز الیوسف منتشر شده،میزان هزینه اختصاص یافته برای این سایت ها را مبلغی بالغ بر یك میلیار دلار در سال ارزیابی كرده است. در این برسی همچنین خاطر نشان شده است سالانه یك میلیون دلار بودجه به سایتهای اینترنتی(كه تعداد آنها بیش از 200سایت نیست) اختصاص یافته است. در این بررسی،تاریخچه تاسیس سایت های ضد اسلامی از سال 1980 میلادی مورد كنكاش قرار گرفته و به این نتیجه دست یافته كه برخی از سایتهای صهیونیستی،جزو نخستین نهادهای بودند كه به اهمیت اینترنت برای بسط و نشر افكار ضد اسلامی شان پی بردند مطابق آنچه كه در این برسی آمده، رویكرد اصلی برخی از این سایتهای اینترنتی مزبور، روا داشتن جسارت واهانت به ساحت پیامبر گرامی اسلام(ص)، خدشه دار كردن قرآن و اهانت به پیامبر اكرم(ص) بوده و گردانندگان برخی دیگر از سایتها اقدام به نگارش سوره ها و آیاتی شبیه آیات قرآنی می نمایند كه آكنده از هرزه درایی و اقده گشایی نسبت به اسلام و مسلمانان است.

همچنین برخی از سایت های اینترنتی كلمات و آیات قرآنی مشهور را با خطوط عربی و در شكل خوك، سگ و دیگر حیوانات،در صفحه اصلی خود درج می نمایند. از طرفی برخی از این سایتها كه در این تحقیق به عنوان "سایت های نژاد پرست" توصیف شدند، مدام مسلمانان را به ارتكاب اعمال تروریستی، خون ریزی و نژاد پرستی متهم می كنند ودر این میان، سایت های اینترنتی ضد اخلاقی و مستهجن، اقدام به درج آیات قرآنی در حواشی صفحه اصلی خود می نمایند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 4 مرداد 1388 05:31 ب.ظ