تبلیغات
نشریه اینترنتی گُلی - با یخچال به اینترنت وصل شوید!

با یخچال به اینترنت وصل شوید!

سه شنبه 18 اسفند 1388 01:13 ق.ظ

نویسنده : saman

   

با یخچال به اینترنت وصل شوید!

یخچالی با قابلیت دسترسی به اینترنت برای نمایش تصاویر خانواده یا دستورهای آشپزی از سوی شركت كره جنوبی سامسونگ الكترونیكی رو نمایی شد. یخچال Zipele-Diary  دارای نمایشگر صفحه  لمسی 10 اینچی با نرم افزار وای فای است كه به كاربران امكان می دهد به ملاحضه اخبار اینترنتی و وضعیت آب و هوا بپردازند، تصاویر و اطلاعات را ذخیره كرده یا مشاهده كنند. طبق اعلام سامسونگ این یخچال همچنین می تواند ....

با یخچال به اینترنت وصل شوید!

یخچالی با قابلیت دسترسی به اینترنت برای نمایش تصاویر خانواده یا دستورهای آشپزی از سوی شركت كره جنوبی سامسونگ الكترونیكی رو نمایی شد. یخچال Zipele-Diary  دارای نمایشگر صفحه  لمسی 10 اینچی با نرم افزار وای فای است كه به كاربران امكان می دهد به ملاحضه اخبار اینترنتی و وضعیت آب و هوا بپردازند، تصاویر و اطلاعات را ذخیره كرده یا مشاهده كنند. طبق اعلام سامسونگ این یخچال همچنین می تواند عكس های خانوادگی را به تلفن های همراه یا دستگاه های بی سیمی دیگر ارسال یا از آنها دریافت كنند. همچنین با داشتن امكاناتی مانند( اسمارت اكوسیستم ) میزان مصرف ماهانه برق را به 31.8 كیلو وات كاهش می دهد كه موجب صرفه جویی حدود 10 درصد در صورتحساب برق می شود.

جدیدترین محصول سامسونگ با قیمت 2.49 میلیون ون ( دو هزار و 147 دلار ) برای مصرف كنندگان كره ای در نظر گرفته شده و این شركت هنوز برنامه ای برای فروش آن در بازارهای خارجی ندارد. 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 20 اسفند 1388 01:30 ق.ظ