تبلیغات
نشریه اینترنتی گُلی - موبایلی كه جشن عروسی می‌گیرد

موبایلی كه جشن عروسی می‌گیرد

سه شنبه 31 فروردین 1389 12:09 ق.ظ

نویسنده : saman
قابل توجه عروس و دامادها
نشریه اینترنتی گلی : یک برنامه ریز ایتالیایی نرم افزاری را ویژه تلفن های همراه «بلک بری» نوشته است که برپایه آن ، تلفن همراه می تواند یک جشن عروسی به یادماندنی را سازماندهی کند.

به گزارش لاستمپا ، این نرم افزار که تلفن همراه هوشمند «بلک بری» را به برگزار کننده و سازمان دهنده جشن‌ های عروسی تبدیل می کند «Personal Wedding Planner» (برنامه ریز شخصی جشن عروسی) نام دارد.

آنجلو گارینی معمار و برگزارکننده جشن های عروسی ایده این نرم افزار را ارائه کرده است. به این ترتیب زوج های جوانی که قادر به پرداخت هزینه های بالای برگزاری جشن نیستند می توانند با کمک «بلک بری» خود یک جشن عروسی به یادماندنی را تجربه کنند.


این نرم افزار لیست کاملی از مشاوره های مربوط به گل آرایی ، میز آرایی ، انتخاب قطعات موسیقی و منوی شام را ارائه می کند.

عروس و داماد با کلیک بر روی گزینه «گارینی تصور می کند» می توانند وارد چهار فضای مختلف خانه ، جشن ، زندگی و عروسی شوند.

در هر بخش ، بلک بری می تواند علاوه بر جش عروسی در خصوص تغییر دکوراسیون خانه با کمک چند جابجایی کوچک در وسایل مشاوره ارائه کند.

به این ترتیب زوج می تواند به زندگی خود طراوت بیشتری دهد. در این نرم افزار گل آرایی و استفاده از گل ها جایگاه ویژه ای دارد.

به اعتقاد این طراح ، تلفن های همراه هوشمند به خصوص بلک بری امروزه در دسترس بیشتر افراد قرار دارند و بنابراین می توانند به ابزار مناسبی برای بهبود سبک زندگی تبدیل شوند و تا حد قابل توجهی از هزینه ها بکاهند.

مهر
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -