تبلیغات
نشریه اینترنتی گُلی - آی فن ما را پس دهید

آی فن ما را پس دهید

شنبه 4 اردیبهشت 1389 12:19 ق.ظ

نویسنده : saman
نامه اپل در سایت گمشده‌ها

نشریه اینترنتی گلی: وکلای اپل در روی سایت گمشده های دیجیتالی در نامه سرگشاده ای نوشتند که این شرکت نمونه آزمایشی «آی- فن» جدید خود را گم کرده است.

به گزارش مهر، به نظر می رسد ماجرای عجیب انتشار تصاویر نمونه آزمایشی «آی- فن نسل چهارم» اپل به مراحل پیچیده ای رسیده است.

این ماجرا از اینجا آغاز شد که گری پاول مهندس جوان اپل که فراموش کرده بود نمونه آزمایشی «آی- فن نسل چهارم» را همراه خود دارد آن را در یک کافی شاپ گم کرد. سارق یا یابنده، این نمونه آزمایشی نسل جدید «آی- فن» محرمانه را که باید در تابستان امسال توسط استیو جابز و طی یک مراسم ویژه معرفی می شد به سایت «گیزمودو» به مبلغ 5 هزار دلار فروخت و به این ترتیب علاقه مندان «آی- فن» موفق شدند اولین تصاویر این تلفن همراه را در اینترنت مشاهده کنند.


از زمانی که این عکس ها منتشر شد تحلیلگران گمانه زنی های زیادی را در خصوص اصل و یا جعلی بودن این تصاویر ارائه کردند اما با طرح اولین پرسش از سوی این تحلیگران، اپل بر روی سایت «گمشدگان دیجیتالی» طی یک نامه سرگشاده به امضای وکلای خود نوشت که نمونه آزمایشی آی- فن خود را گم کرده است و از یابنده می خواهد که آن را پس دهد.

به این ترتیب کارشناسان مطمئن شدند تصاویری که در روزهای اخیر بر روی سایت «گیزمودو» منتشر شده است واقعا مربوط به نمونه آزمایشی «آی- فن نسل چهارم» است.

اپل تاکنون به غیر از درخواست پس گرفتن آی- فن جدید هیچ حرفی درباره «گری پاول» نزده است اما این مهندس جوان پس از انتشار این تصاویر در سایت گیزمودو و قبل از انتشار نامه وکلای اپل در سایت «گمشدگان دیجیتالی» با گیزمودو تماس تلفنی می گیرد و از آنها می خواهد که نمونه آزمایشی «آی- فن» را پس دهند.

مقامات گیزمودو در این خصوص اظهار داشتند که از لحن صدای پاول می شد فهمید که تحت فشار شدیدی قرار دارد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -